فاران پلاس

ما اینجا هستیم تا بیماران، مراقبت مورد نیاز خود را در زمان مناسب دریافت کنند

  • بهبود پایبندی به درمان
  • کاهش هزینه های درمان
  • اصلاح سبک زندگی و بهبود سطح سلامت

 

فاران پلاس، گروه مراقبت سلامت

دپارتمان حمایت از بیمار گروه فاران متشکل از داروسازان، پرستاران و سایر متخصصان حوزه پزشکی، با توجه به رویکرد بیمار محور دنیا در بخش سلامت، در سال 1400 با هدف اطلاعرسانیهای دارویی و پاسخگویی به سوالات بیماران مصرفکننده محصولات گروه فاران، به منظور ارتقا سطح سلامت بیماران تاسیس شد. راهنمایی هر چه بهتر بیماران در تمامی مسیر درمان، از زمان تهیه دارو تا پایان درمان، وظیفه اصلی فاران پلاس میباشد.

مشاوره دارویی

کارشناسان فاران پلاس به صورت دوره‌ای و در فواصل زمانی معین با بیماران تماس گرفته و فرصتی را برای بیماران ایجاد می کنند تا پاسخگوی تمامی سوالات آنها در زمینه داروهای مصرفیشان باشند. همچنین هر گونه تغییر در شکل، قیمت و نحوه تهیه دارو را اطلاع رسانی خواهند کرد.

همایش بیماران‌

یکی از فعالیت‌های فاران پلاس برگزاری همایش‌های بیماران با هدف ارتقاء سطح دانش و سلامت بیماران می باشد. این برنامه‌ها با هدف اطلاع‌رسانی‌های دارویی و درمانی در شهرهای مختلف کشور و یا به صورت مجازی برگزار می‌شوند.

پاسخگویی ۲۴ ساعته

بیماران در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانند با اطمینان و آسودگی خاطر از کارشناسان متخصص در زمینه نحوه‌ی تهیه و مصرف دارو، عوارض جانبی و سوالات مرتبط با بیمه درمانی مشاوره دریافت کنند.