درباره ما

تاریخچه شرکت

شرکت داروسازی فاران ‌فارمد، زیرمجموعه ی گروه صنعتی گلرنگ (GIG)، یکی از بزرگترین گروه‌های صنعتی خصوصی در ایران، در سال 1398 با هدف عرضه داروهای طبیعی و مکمل‌های تغذیه‌ای مطابق با بالاترین استاندارد و کیفیت تأسیس شد.
شرکت داروسازی فاران ‌فارمد در حال حاضر با همکاری کارخانه شرکت داروسازی فاران ‌شیمی واقع در شهرک صنعتی تويسركان همدان، که دارای چهار سایت تولیدی با گواهینامه GMP از سازمان غذا و دارو می‌باشد، اقدام به تولید انواع داروهای طبیعی و مکمل‌های تغذیه‌ای منطبق با دانش روز دنیا و بر اساس آخرین الزامات و دستورالعمل‌های ساخت و تولید دارو در ایران و اروپا کرده است.

 
 

 

دپارتمان های فاران فارمد

دپارتمان مدیکال

دپارتمان مدیکال فاران فارمد از پزشکان، داروسازان و پرستاران متخصص و جوان کشور تشکیل شده و مرکز ارائه خدمات علمی مانند تهیه مستندات، انجام مطالعات بالینی، تهیه مقالات و برگزاری همایش و وبینارهای علمی میباشد. این دپارتمان از بخشهای ادوایزری و فارماکوویژیلانس تشکیل شده است.

دپارتمان بازاریابی و فروش

دپارتمان بازاریابی و فروش فاران فارمد متشکل از نیروهای متخصص و جوان کشور با اتکا به بازاریابی علمی دارو همواره در کنار گروه درمانی کشور بوده و در راستای دسترسی هرچه بهتر به محصولات و ارتقای سطح سلامت عمومی قدم بر میدارد.


دپارتمان تحقیق و توسعه محصول

اعضای تیم تحقیق و توسعه فاران فارمد افرادی خلاق، حرفهای و پرانگیزه هستند و همواره برای طراحی و فرموله کردن محصولات جدید و بهبود سطح کیفیت محصولات در تلاش هستند.
دپارتمان توسعه کسب و کار

اعضای تیم توسعه کسب و کار فاران فارمد با تکیه بر دانش و پژوهش خود در جهت توسعه محصولات شرکت قدم برداشته و همواره با نگاه به اهداف افزایش سطح سلامت عمومی و پیشگیری از هزینه های درمان قدم برداشته و در تلاش هستند.